V dnešní době, kdy na internet přistupuje více než polovina uživatelů přes mobil, je responzivní stylování základní podmínkou úspěšného webu. Neztrácejte část svých potenciálních klientů jen proto, že máte starý web, nebo že jej nemáte vůbec.

Oslovte klienty i přes mobil

Mobilní zařízení dnes dominují trhu. Využijte příležitosti a buďte viditelní se svým uměleckým portfoliem i pro uživatele chytrých telefonů. Naše weby jsou responzivní, tedy jsou navrženy tak, aby se automaticky přizpůsobovaly všem zařízením.

Mobily a tablety mají menší displeje, a proto potřebují jednodušší navigaci a rychlejší načítání stránky. Pokud si web prohlíží uživatel přes mobil, web zařízení detekuje a okamžitě uživateli zobrazí obsah přizpůsobený potřebám jeho mobilu. Co to konkrétně znamená? Obsah webu musí být výrazně redukovaný co do šíře, změní se tedy formátování textových odstavců, velikost a pozice obrázků, tlačítek i navigační struktury webu.

Naše weby jsou plně responzivní

Vyberte si pro svůj nový web některou z našich grafických šablon. Všechny jsou plně responzivní, zobrazují se perfektně na všech zařízeních. Na responzivitu klademe opravdu velký důraz a všechny šablony i designy vytvářené na míru detailně testujeme a průběžně optimalizujeme.

Get Started