Create Your Own Hot Deals

Využijte slev, které vydávají jednotlivé plavební společnosti a vytvářejte z nich zajímavé akční nabídky pro své klienty - last minute ceny, slevy pro 2. osobu v kajutě, extra služby v ceně a další. Slevy a akce denně importujeme do databáze, takže je máte okamžitě k dispozici.

Pokud prodáváte plavby provizně, můžete při prodeji využívat i akce, které vydávají zastupující cestovní kanceláře.

Akční nabídky snadno zobrazíte na svém webu, použijete v PPC reklamních kampaních, na sociálních sítích, nebo je třeba odešlete emailem svým klientům a partnerům.

Posílejte klientům individuální nabídky

Máte vážného zájemce? Vytvořte pro něj nabídku na míru a odešlete ji přímo z administrace emailem. Buďte si jisti, že klienta potěšíte, a to nejen individuálním výběrem, ale i příjemným vzhledem emailové odpovědi. Šablona emailu opět ctí styl, barvy i logo Vašeho webu...

Cílové stránky pro reklamní kampaně

  • optimalizujte obsah kolekce
  • perfektní cílové stránky (landing pages) pro reklamní kampaně

Pokud si platíte PPC reklamu, můžete si připravit speciální kolekci pro každé klíčové slovo, čímž rozšíříte svůj web o řadu perfektně optimalizovaných stránek a posílíte jeho hledanost.

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Víte, která klíčová slova Vám přivádějí nejvíc návštěvníků? Co hledají klienti, kteří rezervují? Víte, že téměř 80 % návštěvnosti webu mají většinou na svědomí méně frekventovaná klíčová slova? Nahlédněte do statisti webu a doplňte na web hezký obsah, který Vaši klienti hledají nejčastěji. Vytvářejte si nové stránky pro konkrétní klíčová slova a slovní spojení. Vylaďte texty, přidejte související plavby a přimějte návštěvníky rezervovat. Pokud si pohrajete s obsahem stránky a připravíte ji tak, aby odpovídala na hledaná klíčová slova, máte velkou šanci posunout se na přední místa ve výsledcích vyhledávání.

Get Started